Zarabiaj pracując na komputerze

Wpis

wtorek, 12 kwietnia 2011

20dollars2surf - gry, bonusy i kilka przydatnych informacji

Dla użytkowników 20dollars2surf dostępnych jest trochę więcej sposobów na zdobycie punktów niż tylko pomoc surfbara, który wyświetla kolorowe reklamy.

1.Gry

BingoSurf

Jak wygląda bingo, każdy wie :)

A zasady są następujące. Mamy swoją tabeleczkę z losowo wybranymi numerkami. Losowanych jest 25 numerów, które pojawiają się kolejno jeden po drugim. Jeżeli posiadasz wylosowane liczby w swojej tabelce - zaznaczasz je. Jeżeli wypełnisz linię pionową wzdłuż liter B,I,N,G lub O wygrywasz!
Jedna linia daje ci darmowy kredyt (dający możliwość grania w gry)
Gdy wypełnisz 2 linie - wygrywasz 10 centów
3 linie - 1$
4 linie - wygrywasz 20$Pass (zaraz opiszę czymże jest ta przydatna rzecz)
5 linii - wygrywasz BingoJackpot, który najmniej wynosi 100$. Wartość wzrasta za każdym razem o 10 centów, kiedy użytkownicy kupują kredyt dający możliwość gry. Mogę tylko dodać, że aktualnie wartośc BingoJackpot to 3 070,80 $! Jak szczęśliwy będzie ten człowiek, który to wygra!

Codziennie dostajesz za darmo 1 kredyt na grę w Bingo :)

przykładowa tabelka BingoSurf, w której zapełnione są 4 linie

 

bingo

 

Koło fortuny to druga z możliwych gier.
Zakręć kołem fortuny i wygraj. Do wygrania: 1 kredyt na grę, 10 centów,  1$, 20$Pass, lub JackPot (który aktualnie wynosi
: 3 858,10$). Codziennie dostajemy 2 darmowe do tej gry.

A koło fortuny wygląda o tak:

kolo fortuny

 

 

 


Pewnie zastanawiacie się czym jest 20$Pass. Otóż jest to wiele dający kod w 20dollars2surf. Możemy go wykorzystać na wiele sposobów:

1. Można za jego pomocą wykupić 5 kredytów do gry w Bingo.
2. Albo 10 kredytów do zakręcenia kołem fortuny
3. Możemy zostać Sponsorem VIP na okres 1 miesiąca. Każdy nowy uczestnik programu, który nie zarejestrował się z linku referencyjnego innego użytkownika przydzielany jest jako polecony do uczestnika posiadającego status VIP. Im większy poziom VIP tym większe prawdopodobieństwo, że to właśnie nam zostanie przypisany nowy uczestnik. W ogóle system poleconych w 20dollars2surf jest bardzo dobrze zorganizowany, dlatego na jego opis poświęce kolejny post.
4. Możemy stać się Super Polecającym. Wówczas przez określony czas zbieramy 1/10 punktów z wszystkich aktualnie włączonyc banerów. Jesteśmy Super Polecającym dopóki inny użytkownik nie zajmie naszego miejsca. Trwa to ok od 10 do 20 min
i wówczas możemy zdobyć ok 8-12tys punktów co daje nam zarobek rzędu 0,9$ do 1,3$. (Zaczynając dostajemy 2000 punktów i nietykalność na 600sekund).Osoby znajdujące się pod koniec miesiąca w pierwszej 20 rankingu Super Polecającego otrzymują bonus pieniężny oraz dodatkowe kody 20$pass.2.Bonusy

 

Każdego dnia na naszym koncie na stronie 20dollars2surf oprócz gier znajdziemy również bonusy:

1.Bonus za Kliki
Za klikanie w banery dostajemy po 10 lub 5 pkt za jedno kliknięcie. Codziennie pojawiają się nowe banery, dlatego warto tam zaglądać. Można również zareklamować swoją własną stronę, 1$ gwarantuje nam 500 klików.

2.Bonus za Surf
Na naszym surfbarze wyświetla się czasem napis Surfer Bonus. Wówczas nalezy na niego kliknąć, ponieważ mamy szanse powiększyć swoje punkty. Bonus pojawia się kilka razy dziennie, a za każde kliknięcie można wygrać od 1 do 1000 pkt lub 20$Pass.
A tak oto wygląda nasz surfbar, gdy pojawia się bonus:

surfer bonus

3.Mail Bonus
Na naszego maila, którego podaliśmy przy rejestracji wysyłane są czasem płatne maile - za ich odebranie dostajemy pkt. Zazwyczaj ok 20 pkt.

I to chyba na razie wszystko :)

 

zarabiaj pieniądze

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
panavocado
Czas publikacji:
wtorek, 12 kwietnia 2011 23:19

Polecane wpisy